Давитков: Беше поинтересно отколку што требаше

Селекторот смета дека триумфот требаше да биде обезбеден порано, но вака победата е послатка

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *