Дербито Пелистер – Еурофарм Работник одложено поради технички проблеми

Првото битолско дерби за оваа сезона, кое воедно е и дербито на првото коло во Суперлигата, нема да се одигра според првично закажаниот термин.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *