Фетел: Самиот себеси сум најголем непријател

Германецот со неколку грешки направи да има големо заостанување зад лидерот Хамилтон.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *