ФИБА ја тргна забраната за нови играчи на Галатасарај

Некогашниот турски првак ги подмири долговите, ќе може да носи нови имиња во ростерот и да ги пријави оние со кои претходно се договори

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *