„Маракана“ ќе биде тип-топ за ЛШ

Популарната „Маракана“ во Белград, или како што официјално се нарекува стадионот „Рајко Митиќ,“ ќе биде комплетно подготвена за мечот меѓу Црвена ѕвезда и Наполи во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *