Нејмар денес ќе одмора, за да биде свеж за гостувањето на „Енфилд“

Предводникот на ПСЖ, Томас Тухел, против Сент Етјен ќе биде без Нејмар

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *