Петковски: Вардар е бренд, Работнички ќе победи

Петар Петковски одлично го познава составот на Вардар, до ова лето беше член на „црвено-црните“, а сега ќе биде главна закана кон голот на најтрофејниот клуб кај нас

Слични вести...