Погба е понуден на Јувентус, но Зидан може да е препрека

Италијанските медиуми полека го селат Французинот во Торино.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *