Раул го смени Вардар, но навиките да победува му останаа

Некогашниот предводник на „црвено-црните“ со триумф стартуваше во ЛШ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *