Вардар ја има втората најдобра атмосфера во ракометната Европа

Во традиционалното гласање на ЕХФ имаше место и за екс „црвено-црните“ Раул, Штербик и Циндриќ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *