Бока јуниорс ќе ги израмни сметките со Алмагро

Аргентинскиот гигант сензационално, но вистинито, има негативен биланс против второлигашот, па има шанса со победа во купот да се израмни по бројот на победи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *