Ајнтрахт го купи Јовиќ само за 7 милиони евра и го обврза до 2023 година

Бенфика не можеше ништо да стори да го задржи играчот кој сега вреди над 70 милиони евра.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *