Ако не сте сигурни дека топката ќе оди кон голот, не шутирајте од пола терен (Видео)

Голманот имаше што да му сигнализира на фудбалерот кој се обиде да му даде гол од голема далечина.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *