Барди и Димитријевиќ македонски тандем лилјаци во Валенсија?

Фудбалскиот клуб сака да го ангажира македонскиот репрезентативец, а и кошаркарскиот клуб му „фрли око“ на нашиот бисер

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *