Денеска во Софија слават и Левски и ЦСКА (Видео)

На 17-ти март, Левски стана единствен странски тим кој дал пет гола против Барса, а ЦСКА го елиминираше тогашниот европски првак Ливерпул

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *