Димитров на прагот на тениско чудо, Вавринка не дозволи невиден пресврт

Дербито на второто коло во Синсинати понуди неверојатен тенис и пресврти, а победи швајцарскиот тенисер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *