Експрвакот на ДДР во мисија да се изненади бундеслигашот Волфсбург

Халешер ќе се обиде да го изненади фаворитот, а во популарниот ДФБ-Покал често има сензационални резултати.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *