Енди Мареј во Австралија издржа четири сета и еден гејм

Иако загуби, Британецот доби поголеми овации од победникот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *