Фантастичен меч во Прага, Славија по 120-минутна драма ја елиминира Севилја (Видео)

Чешкиот тим одигра неверојатен меч и по дополнителните 30 минути, го елиминира најтрофејниот клуб во Лигата на Европа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *