Федерер му подари рекет на Надал, Шпанецот го смести во неговиот музеј (фото)

Најтрофејните тенисери во историјата пред неколку дена играа пред рекордна публика во Кејптаун.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *