И легендарниот Роналдињо навива за Македонија на ЕП! (видео)

Фудбалскиот магионичар изрази поддршка за Рисовите пред нивниот историски прв настан на големото континентално натпреварување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *