Каков мајстор е Јовиќ, прекрасен гол против Интер (Видео)

Младиот српски напаѓач на Ајнтрахт Франкфурт одлично реагираше во петтата минута и со прекрасен лоб го совлада Хандановиќ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *