Лазаров е горд на Фалангата која секогаш е тука за Македонија

Петмина навивачи го изненадија капитенот во хотелот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *