Милан со конкретна понуда за Фабрегас: 10 милиони евра за две и пол години

Гатузо го посакува шпанскиот креативец уште во јануари, Челзи бара 12 милиони евра отштета.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *