Морбиден протест во Виторија (Видео)

Навивачите на Алавес облечени во црно, му направија погреб на фудбалот, незадоволни од тоа што тимот игра во понеделник

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *