Ниту Нострадамус немаше да прогнозира ваков исход (фото)

Тројца Англичани погодија речиси сѐ во дербито помеѓу Јунајтед и Арсенал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *