По тепачката во турското дерби: Суспензија дури од 43 меча, Елмас се спаси

Дербито од минатата недела во Истанбул заврши 2-2, но по мечот имаше и „трето полувреме“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *