Полноќниот експрес задоцни за 180 секунди на патот кон добитен тикет

Алварес постигна гол во 48-мата минута, или третата минута од второто полувреме, што спречи добитен тикет со коефициент 43.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *