Пораз на Интер од Милан, ќе значи дека Спалети го чека судбината на Солари

„Нераѕурите“ беа елиминирани од Купот, пред неколку дена беа исфрлени од Лига на Европа и сега мора да бркаат добар пласман во Серија А

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *