Руни против Ибрахимовиќ, Вашингтон ќе ужива во дербито на две легенди

Вејн Руни ќе ја доигра сезонава за ДЦ јунајтед, а вечерва би требало да игра против својот некогашен соиграч од Манчестер јунајтед, Златан Ибрахимовиќ во дербито во МЛС лигата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *