Скандал на Силверстоун – полицијата фати двајца илегалци скриени во камион на Ферари

Бегалците се качиле на камионот во Франција и гратис и без документи „стигнале“ до Англија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *