Страшна повреда на Велбек (Видео)

Напаѓачот на Арсенал мораше да биде заменет во првото полувреме.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *