Судија на Вимблдон се симна да игра, а тенисерот се качи да суди (Видео)

Несекојдневна случка на терените на „Ол Ингланд“ клубот во Лондон.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *