Уругвај го мотивира Гонзало Хара – Навивач влета на терен и доби клоца од Чилеанецот (Видео)

По бизарниот инцидент со Едисон Кавани во 2015 година, ноќеска дефанзивецот на Чиле повторно беше во фокусот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *