(Видео) Еврогол на несудениот македонски репрезентативец го донесе АПОЕЛ на прагот на ЛШ

Урош Матиќ со прекрасен гол во 68-мата минута му донесе победа на кипарскиот шампион во реваншот со Карабах, за пласман понатаму.

Слични вести...