Левандовски сака што поскоро да ги реши дилемите, конечно се разбуди европскиот првак (видео)

314 Роберт Левандовски практично ги реши дилемите во големото дерби меѓу Барселона и Баерн Минхен. Полскиот бомбардер се најде на вистинското место во 56-тата минута откако ударот на Мусијала се одби од дирекот, па … Продолжи со читање Левандовски сака што поскоро да ги реши дилемите, конечно се разбуди европскиот првак (видео)