Милер со малку среќа го замолкна „Камп ноу“, Калчолигашите наjрасположени за голови (видео)

177 Томас Милер ја прави разликата во големото дерби меѓу Барселона и Баерн Минхен кое ќе го одбележи првиот ден од првото коло во Лигата на шампионите. Баерн беше поконкретен во првото полувреме и … Продолжи со читање Милер со малку среќа го замолкна „Камп ноу“, Калчолигашите наjрасположени за голови (видео)