Милер со малку среќа го замолкна „Камп ноу“, Калчолигашите наjрасположени за голови (видео)

Баварците со доза на среќа, но заслужено го имаат резултатот во своја корист во големото дерби против Барселона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *