Интернасионал доби подарок од Бразилската фудбалска конфедерација за победа против Сао Пауло

Во бразилскиот шампионат нема застој, иако националната селекција играше со Колумбија, па во дербито на 18. коло гостите ќе играат без квартетот репрезентативци

Слични вести...