Гол-гол е најдобрата прогноза за „Дербито на Италија“

Два полски кеца, еден во Бундеслигата и уште еден во Премиерлигата со ГГ на големото дерби на „Џузепе Меаца“ е изборот за овој викенд на Претседателот на Независниот синдикат на професионални фудбалери

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *