Судиите пак ја украдоа Рома, Еспањол лудо се забавуваше против Лудогорец (Видео)

Нов превид на судиите на мечот меѓу исти ривали и повторно на штета на Римската волчица.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *