Докса стравува од македонскиот голгетер во Кипар

Иван Тричковски ѝ даде три гола на Докса на последниот меѓусебен дуел, а вечерва во Ларнака ќе гледаме македонско дерби.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *