Лајпциг гази се пред себе, Херта го чека во Берлин на ново гол-шоу

Валенсија и Лил се фаворити против Гранада и Мец, а очекуваме ефикасни дуели во Берлин, Милано и Лестер

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *