Бока јуниорс нема да ја урне „Тврдината“ на Велез Сарсфилд

Локалното дерби во Буенос Аирес ќе биде супер интересно, а има и атрактивни НБА и НХЛ натпревари во новото издание на Полноќниот експрес

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *