Ливерпул не и се плаши на тринаесетката

Лидерот во Премиерлигата ја очекува 13-та победа, типуваме дека и Аталанта ќе слави против Бреша и дека ќе биде ефикасно во Минхен, Берлин и Валенсија

Слични вести...