Мирољубив петок

Типуваме три меча без победник во Валенсија, Вулверхемптон и Монако и голови на дерби-дуелите во Германија и Австрија, сè заедно со коефициент 119.75.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *