Ѓоковиќ „ја отвори душата“ и раскажа сѐ за инцидентот во Њујорк

Србинот никогаш нема да заборави тоа што му се случи на Отвореното првенство на САД.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *