Црвена ѕвезда и Динамо го знаат рецептот за успех против старите муштерии

Белграѓани двапати беа подобри од Омонија во мечеви од еврокуповите, а популарните Модри лани го декласираа Ференцварош.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *