Тодоров: Ако не постоеше шанса да победиме, немаше да патуваме за Талин

Македонската кошаркарска репрезентација ги започна подготовките пред продолжување на квалификациите за ЕП

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *