Се сеќавате на крвничкиот напад на капитенот на Русија? Судот му изрече смешна казна (Видео)

Роман Широков крвнички го претепа судијата Никита Данченко во август на аматерски турнир во Москва, но сепак куртули од затворска казна

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *